Jesteś tu: Strona główna » Usługi

Usługi


Firma Digital Idea świadczy usługi z zakresu:
  • kompleksowa opieka IT dla firm i instytucji,
  • reklama zewnętrzna,
  • poligrafia reklamowa,
  • rejestracja i odnowienia certyfikatów kwalifikowanych i SSL,
  • sprzedaż oprogramowania komputerowego,
  • hosting serwisów www i poczty,
  • rejestracja i utrzymanie domen internetowych,
  • tworzenie stron WWW i administracja serwisami,
  • oraz zdjęcia na potrzeby realizowanych projektów.

Gorąco zachęcam do kontaktu w celu omówienia potrzeb i celów działań Państwa firmy. Na pewno znajdziemy wspólnie rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań.

Zapraszam do współpracy!


Kompleksowa opieka IT


Oferujemy kompleksowe usługi dla małych i średnich firm oraz organizacji. Celem działań firmy jest odciążenie pracowników Państwa firmy od problemów związanych z infrastrukturą informatyczną i umożliwienie im skupienia się na realizacji celów dzięki którym Państwa firma osiąga przewagę nad konkurencją.

Czytaj więcej


Reklama zewnętrzna


Zajmujemy się wykonaniem bannerów reklamowych dowolnej wielkości na różnych materiałach, od najprostszych frontlit przez laminowane, podświetlane, odblaskowe po dwustronne i nie prześwitujące oraz siatki mesh zapobiegające działaniu banera jak żagiel na wietrze. Ponadto wykonuje windery, rollupy, plakaty na billboardy, tablice informacyjne.

Czytaj więcej


Poligrafia reklamowa


Firma Digital Idea zajmuje się także projektowaniem wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych i promocyjnych: foldery, katalogi, plakaty, teczki, wizytówki, ulotki, broszury, papiery firmowe, kalendarze. Do wyboru wiele rodzajów papieru od najcieńszego po karton i wykończenia jedno lub dwustronnie laminowany matowy lub błyszczący.

Czytaj więcej


Tworzenie stron WWW i administracja serwisami


Firma zajmuje się tworzeniem stron WWW, począwszy od prostych wizytówek WWW aż po rozbudowane serwisy i sklepy internetowe oparte o bazy danych i auttorskie oprogramowanie CMS E-Redaktor służące do zarządzania treścią na własnej stronie. Ponadto zajmuję się administracją wykonanymi serwisami WWW oraz posiadanymi już przez Klientów, którzy nie chcą samodzielnie zajmować się administracją.

Czytaj więcej


Hosting serwisów www i poczty


Firma Digital Idea świadczy usługi hostingu. Migruje gotowe, funkcjonujące serwisy i bazy danych, bądź umieszcza na serwerze projektowane serwisy Klientów oraz konta pocztowe. W zależności od potrzeb Klienta odnośnie rozmiarów skrzynek pocztowych i wielkości strony, galerii zdjęć czy archiwum plików do pobrania serwer zostanie dopasowany do konkretnych potrzeb, aby był uszyty na miarę. Oczywiście w każdej chwili istnieje możliwość jego powiększenia wraz ze wzrostem potrzeb i oczekiwań.

Czytaj więcej


Rejestracja i utrzymanie domen internetowych


Firma Digital Idea zajmuje się rejestracją i parkowaniem nowych domen internetowych oraz odnawianiem już istniejących, zarejestrowanych u innych operatorów. Napisz a przygotujemy dla Ciebie ofertę odnowienia domeny w cenie korzystniejszej niż płaciłeś dotychczas.

Czytaj więcej


Rejestracja i odnowienia certyfikatów kwalifikowanych i SSL


Oferta została rozszerzona o rejestrację i odnowienia już posiadanych certyfikatów kwalifikowanych umożliwiających cyfrowe podpisywanie dokumentów wysyłanych do urzędów, podpisywanie zestawów dokumentów wysyłanych do ZUS oraz zabezpieczeń serwerów www i poczty.

Czytaj więcej


Sprzedaż oprogramowania komputerowego


Firma Digital Idea oferuje oprogramowanie użytkowe, księgowe, kadrowe, magazynowe, systemy operacyjne i oprogramowanie biurowe firm takich jak Assecco Wapro, Insert, Sage Symfonia, Microsoft.

Czytaj więcej


Sprzedaż oprogramowania antywirusowego i firewall


Firma Digital Idea oferuje oprogramowanie antywirusowe firm ESET, Kaspersky i Norton. Nowe licencje, odnowienia i rozszerzenia.

Czytaj więcej
Opieka IT dla firm
Banery reklamowe
Poligrafia reklamowa
Strony WWW i administracja
Hosting i utrzymanie domen
Serwis komputerów
Sprzedaż oprogramowania
Certyfikaty kwalifikowane